ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10562096
*
nr 1056 2096
Spegel
3 delad, 78x84
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 september 2016
kl 18:12:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/9 22:05:12
1
Vinnande bud
14/9 16:38:14
2
200 kr
14/9 16:38:14
1
250 kr (Budbetjänt)
14/9 16:39:17
2
300 kr
14/9 16:39:17
1
350 kr (Budbetjänt)
19/9 15:56:27
3
400 kr
19/9 15:56:27
1
450 kr (Budbetjänt)
19/9 15:56:38
3
500 kr
19/9 15:56:38
1
(budbetjänt)
19/9 16:38:23
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1056 2096
Spegel
3 delad, 78x84
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 september 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/9 22:05:12 | 1 | Vinnande bud |
14/9 16:38:14 | 2 | 200 kr |
14/9 16:38:14 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/9 16:39:17 | 2 | 300 kr |
14/9 16:39:17 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
19/9 15:56:27 | 3 | 400 kr |
19/9 15:56:27 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
19/9 15:56:38 | 3 | 500 kr |
19/9 15:56:38 | 1 | (budbetjänt) |
19/9 16:38:23 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23